Firemní lyžování ve Špindlerově Mlýně

Hotel Velveta Špindlerův Mlýn nabízí ubytování a zázemí pro firemní akce, jako je firemní lyžování nebo školení pro firmy. Můžete se ubytovat ve 2-4 lůžkových pokojích nebo ve VIP apartmánu. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, fénem, trezorem a WI-FI.

V hotelu Velveta dále můžete pořádat firemní párty, večírky či teambuilding. K dispozici je zde zasedací místnost, která má kapacitu 50 osob a je tak ideální pro veškerá firemní setkání; velké parkoviště a rozlehlé hotelové pozemky, které lze s výhodou využívat pro doplňkový program.

Firemní lyžování je skvělé pro posílení vazeb mezi spolupracovníky a často slouží jako odměna za celoroční práci. Proto je nutné, aby lyžování, ubytování a další služby s tím spojené byly na dobré úrovni.

Pro kvalitní firemní lyžování v Krkonoších Vám můžeme doporučit blízký skiareál Herlíkovice-Bubákov, kam Vás od našeho hotelu přepraví skibus. Na lyžování v tomto areálu poskytujeme pro naše hosty 10% slevu na Skipas.

Lyžování ve Špindlu – Skiareál Herlíkovice – Bubákov

Skiareál  Herlíkovice-Bubákov leží v Hořejším Vrchlabí a je hojně vyhledáván zejména  lyžaři a turisty. Jsou zde k dispozici sjezdovky o různých obtížnostech. Ani začínající lyžaři nemusí mít strach, protože mohou začít jezdit na mírných a širokých svazích. Využít mohou také služeb některé lyžařské školy, kterých je v Krkonoších spousta.

A protože se mezi pracovníky jistě najdou i milovníci snowboardingu a běžkování, jsou tady příležitosti i pro ně. Skiareál Herlíkovice-Bubákov v Krkonoších nabízí 4 běžecké tratě s délkou trasy od 1 do 14 km. Snowboardisté a zkušení lyžaři zase najdou vyžití na náročnějších sjezdových tratích.

Pro ty z Vás, kdo nevlastníte lyže, běžky ani snowboard, jsou tady k dispozici půjčovny lyžařského a dalšího vybavení. Anebo když se Vám něco na sportovním vybavení pokazí, můžete využít některého ze ski-servisů, kde Vám Vaše lyžařské vybavení ochotně opraví.