Školení pro firmy ve Špindlerově Mlýně

Pokud hledáte prostor pro školení Vaší firmy a zároveň sháníte kvalitní ubytování pro Vaše spolupracovníky po dobu školícího pobytu, pak jste na našich stránkách správně. Nabízíme prostory ke školení pro firmy, ubytování i stravování. K dispozici je zasedací místnost s kapacitou 50 osob, která je vybavena dataprojektorem, flipchartem a projekční tabulí. Poskytneme Vám veškeré kancelářské potřeby a nabízíme pro Vás také kancelářské služby (kopírování, skenování). V případě velkých skupin (20 – 100 osob) jsme, kromě zimního období, schopni hotel uzavřít pro ostatní hosty.IMG_9638re_Velveta_zasedací místnost (1)

Ve volných chvílích můžete využít posezení u vnitřního nebo venkovního grilu nebo si užít wellness procedur (aroma masáže, relaxační masáže, masáže lávovými kameny a celkové masáže, kosmetické ošetření, bahenní zábaly, peelingové ošetření apod.) nebo soukromí v Římských lázních, které mají kapacitu až 15 osob. Lze je využít individuálně nebo ve menších skupinkách.

Firemní semináře

Také firemní semináře a kurzy můžete pořádat přímo v našem hotelu Velveta. S pořádáním firemních akcí máme bohaté zkušenosti, a tak budete určitě odjíždět spokojeni. K dispozici je zasedací místnost pro 50 osob, velké parkoviště a rozlehlé hotelové pozemky, které můžete využít pro doplňkový program.

Pokud Vám zbude po semináři čas a budete se chtít odreagovat, můžete vyrazit na túru buď sami nebo s certifikovaným horským průvodcem. Spolupracujeme také s agenturou Yellow Point, která nabízí zimní a letní aktivity včetně adrenalinových sportů. V zimě si můžete sjet naším mini-busem do skiareálu Herlíkovice-Bubákov. Našim ubytovaným hostům poskytujeme 20% slevu na skipas.