Školící prostory ve Špindlerově Mlýně

Pro firemní školení Vám rádi nabídneme školící prostory. K dispozici je zasedací místnost s kapacitou 50 osob, která je vybavena flipchartem, dataprojektorem, projekční tabulí i kancelářskými potřebami. Zajistíme pro Vás také služby jako skenování či kopírování.

Samozřejmostí je ubytování a stravování v našem hotelu pro účastníky školení. V případě větších skupin (od 20 osob) se můžeme domluvit na uzavření hotelu pro ostatní hosty (neplatí pro zimní období).

IMG_9638re_Velveta_zasedací místnost (1)

Součástí školení často bývají doprovodné programy, které pomáhají účastníkům se odreagovat a nabrat sílu na další získávání vědomostí. Ideální pro tyto účely jsou horské túry, na které nabízíme pro zájemce služby certifikovaného horského průvodce. Také jsme navázali spolupráci s agenturou Yellow Point, která nabízí letní i zimní aktivity včetně adrenalinových sportů. Nedaleko našeho hotelu je skiareál Herlíkovice-Bubákov, na který můžete v zimním období přijet přímo z našeho hotelu mini-busem, který pro Vás zajistíme, a navíc získáte jako naši hosté slevu 20% na skipas. V areálu můžete také běžkovat či jezdit na snowboardu.

Na večerní posezení zajistíme na přání rauty a živou hudbu či služby DJ.
Proto neváhejte a zajistěte si včas školící prostory u nás!